Do Olomouce za Inside Games

V Olomouci jsme navštívili Inside Games
26. dubna 2021

Jak to vypadá, když dá hráčům pořádně do těla mistryně světa? Na tuto otázku jsme se vydali se Zuzkou Kubáňovou hledat odpověď do Olomouce za týmem Inside Games. Ti si ze svého středu zvolili dva své lolkařské trhače – MjrDeeho a Deffloka, kteří už brzy měli dostat pořádně do těla. Abychom je trošku nalákali, nejprve jsme jim slíbili, že budou Zuzku učit Lolko. A vyšlo to, nechali se chytit.

 

Zuzka se ničeho nelekla a v Olomouc Gaming Centre rovnou vyzvala na souboj midaře Deffloka. Aby to neměl tak jednoduché, trošku jsme mu to ztížili. Nejenomže jsme mu prohodili klávesnici a myš, ale zároveň si trenérskou pozici vyzkoušel MjrDee. Karta se ale měla brzy obrátit!

 

Ve druhé polovině naší návštěvy jsme totiž zavítali do sportovního centra Omega, kde Zuzka trošku otestovala Deffloka a MjrDeeho. Jenom taková jednoduchá oddechovka. Nebo ne? Spolu si zkusili speciální cviky na zahřátí, trénovali výbušnost díky chytání takzvaných agility světýlek a Zuzka klukům ukázala, jak správně používat stroje na posilování zad. Jenže ani to jí nestačilo. Ještě kluky totiž pořádně otestovala na provazech. Rovnou jsme pak vyzkoušeli Deffloka a MjrDeeho ve vzájemného souboji. Kdo vyhrál? Zvládli kluci tuhle makačku? To se již brzy dozvíš, protože pro tebe chystáme speciální video z tohohle výletu.

 

Pokud už teď chceš vidět, jak jsme si to užili, navštiv náš Instagram: https://www.instagram.com/zdravyhrac/